Co to jest roleta SCREEN – zastosowanie w pomieszczeniach biurowych

Rolety zewnętrzne SCREEN to najnowocześniejszy rodzaj osłon okiennych. Mają za zadanie chronić pomieszczenie przed silnymi promieniami słonecznymi i nagrzewaniem się wnętrza. Dodatkowo zabezpieczają pomieszczenie przed insektami. Rolety zewnętrzne SCREEN, wykonane są z dobrej jakości materiałów z włókien szklanych powlekanych PCV. Zapewniają dobrą izolację akustyczną, nie wpuszczając hałasu do środka z zewnątrz, co jest bardzo istotne, gdyż dzięki temu zapewniony jest komfort pracy.

Rolety są dobrym izolatorem nie powodując silnego nagrzewania się pomieszczenia. Dzięki temu, że pomieszczenie mocno się nie nagrzewa to można zauważyć dużą oszczędność prądu, gdyż nie ma potrzeby ciągłego używania urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki tkaninom z jakich są wykonane, gwarantują ciekawy wygląd wizualny. Rolety z jednej strony nie dają efektu całkowitego zaciemnienia, ale z drugiej strony tłumią przenikanie silnego promieniowania słonecznego. Roleta bez wahania spełni swoją rolę w pomieszczeniu biurowym, struktura materiału może być wykonana z oczek o różnej gęstości, a ona decyduje o ilości światła i promieniowania, które wnikają do wnętrza.

Tkaniny, z których są wykonane rolety zapewniają cyrkulację powietrza i także zabezpieczają przed dostaniem się zanieczyszczeń i niepotrzebnych owadów. Dzięki wykonaniu z dobrej jakości materiałów są gwarancją trwałości i niezawodności przez długie lata użytkowania. Istotne jest to, że roleta odporna jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. słońca czy deszczu. Istotną sprawą, na którą warto zwrócić uwagę jest także czyszczenie rolety. Nie jest ono skomplikowane i można je wykonać samemu.

kącik biurowy

W przypadku mniejszych zabrudzeń wystarczy tylko zmieść je szczotką z delikatnym włosiem, a następnie opłukać wodą, natomiast jeśli zabrudzenia są większe to można użyć odrobiny detergentu. Roletę SCREEN z powodzeniem można zamontować do ramy okna czy bezpośrednio do muru. Sklep internetowy Knall w swojej ofercie posiada wspomniane rolety zewnętrzne typu SCREEN. Oferowane rolety wykonane z wyselekcjonowanych materiałów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantują najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Profile rolet wykonane są z blachy aluminiowej. Roleta posiada system HEROAL ZIP, który charakteryzuje się zintegrowaniem prowadnic bocznych z tkaniną. Dzięki zastosowanemu systemowi roleta zyskuje odporność na wiatr do 145 km/h, a zatem roleta może być eksploatowana przez długie lata. Screeny efektownie zaciemniają wnętrze, dając przyjazny dla oczu rozkład natężenia światła, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz. Oczywistym jest to, iż wykonując pracę trzeba mieć do tego odpowiednie i komfortowe warunki. Wtedy wydajność pracownika zwiększa się, dlatego rolety SCREEN będą idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń biurowych. Promienie słoneczne będą tłumione przez rolety i dzięki temu słońce nie będzie odbijać się od monitorów i razić w oczy. Rolety można wybrać spośród bogatej gamy kolorystycznej, dlatego dopasować można je do każdej aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *